Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 13 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nasiol ZR53 Seramik Kaplama Uygulama Videosu

baris_alkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemi Yıkamacı
    Adınız:
    Barış
    Nereden:
    Kayseri 38
    Araç Markası:
    Renault Megane 3
    Beğen
    15
    14 Konusuna 28 Beğeni Almış
    Alıntı Joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Video için teşekkürler.

Koruma süresi olarak şuan kullandığım üründen daha kısa bir süre vaat ettiği için ZR53'ü pas geçmiştim.

Amma ve lakin aklımda olan bir ürün. Bir gün mutlaka yollarımız kesişecek, onu da biliyorum.

ZR53 üzerine, Wet Coat + Cure devamlı kullanılırsa nirvanaya ulaştınız demektir.
    Bende daha uzun süreli alacaktım ama baktım ki süre uzun olunca uğraşamıyorum, milletin arabasına halleniyorum 1 yıl ideal geliyor bana :D

2. baris_alkan,3 Kullanıcı Bu Konu İçin Beğeniyor..

bugrahongul (28-11-2015),silver (28-11-2015),Tuncay (28-11-2015)

dragstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderator
    Adınız:
    süleyman
    Nereden:
    Denizli 20
    Araç Markası:
    bmw
    Beğen
    1.660
    505 Konusuna 1.051 Beğeni Almış

Nasiol ZR53 Seramik Kaplama Uygulama Videosu

Kagıt üzerinde Daha uzun koruma ömrü verip verdigi ömrün 3/1 tutturamayan markaların ürünlerini denedim gördüm zamanında çok onun için çok kagıt üzeri yorumlara bakmayın derim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    Konu dragstar tarafından (28-11-2015 Saat 17:36 ) değiştirilmiştir.

4. dragstar,4 Kullanıcı Bu Konu İçin Beğeniyor..

baris_alkan (28-11-2015),Gearbox (29-11-2015),grkm (02-12-2015),Tuncay (28-11-2015)

Acemi Yıkamacı
    Adınız:
    Barış
    Nereden:
    Kayseri 38
    Araç Markası:
    Renault Megane 3
    Beğen
    15
    Alıntı dragstar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kagıt olarak Daha uzun koruma ömrü verip verdigi ömrün 3/1 tutturamayan markaların ürünlerini denedim gördüm zamanında çok onun için çok kagıt üzeri yorumlara bakmayın derim

Yok abi ben her zaman benzinlikte yıkayarak kendim ölçtüm 9 ay. Hatta 9. ayda yeni yeni bitmeye başlıyordu su iticiliği. Kağıtta yazan: su iticiliği bitse bile koruma devam eder yazıyordu

6. baris_alkan Bu Konu İçin Beğen Edenler Listesi

dragstar (28-11-2015)

Yeni Üye
    Adınız:
    Ender
    Nereden:
    Afyon 03
    Araç Markası:
    seat leon mk3 fr
    Beğen
    13
    3 Konusuna 6 Beğeni Almış
    Kagıt üzerinde Daha uzun koruma ömrü verip verdigi ömrün 3/1 tutturamayan markaların ürünlerini denedim gördüm zamanında çok onun için çok kagıt üzeri yorumlara bakmayın derim

Matrix seramik uzerine nasiol yada baska seramik atabilirmiyiz yarari veya zarari olurmu acaba?

Leon Mk 3 fr 140 hp siyah

Moderator
    Adınız:
    süleyman
    Nereden:
    Denizli 20
    Araç Markası:
    bmw
    Beğen
    1.660

Nasiol ZR53 Seramik Kaplama Uygulama Videosu

Alıntı enderguven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Matrix seramik uzerine nasiol yada baska seramik atabilirmiyiz yarari veya zarari olurmu acaba?

Seramik üZerine başka bir markanın glass coat , seramik ürününü kullanmak mantıklı olmaz , Seramik kaplama Üzerine destekleyici ürünler kullanılabilir.

Sent via my iPhone 6 using Tapatalk from DENİZLİ

Yeni Üye
    Adınız:
    Ender
    Nereden:
    Afyon 03
    Araç Markası:
    seat leon mk3 fr
    Beğen
    13
    Seramik üZerine başka bir markanın glass coat , seramik ürününü kullanmak mantıklı olmaz , Seramik kaplama Üzerine destekleyici ürünler kullanılabilir.

Tesekkur ederim,ayni marka atsak olurmu?destekleyici urun ne olabilir?sormamin nedeni yapilali bir hafta oldu parlaklik guzel ama en ufak elle veya bezle surtunmede uygulama yapilmadan onceki gibi kolayca cizik olusuyor deli oluyorum sanki korumuyor gibi geliyor. bir kat daha atmak kilcal ciziklere karsi biraz olsun direnc gosterir diye dusunuyorum.siyah arac diyemi boyle anlamadim

Moderator
    Adınız:
    süleyman
    Nereden:
    Denizli 20
    Araç Markası:
    bmw
    Beğen
    1.660
    Alıntı enderguven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesekkur ederim,ayni marka atsak olurmu?destekleyici urun ne olabilir?sormamin nedeni yapilali bir hafta oldu parlaklik guzel ama en ufak elle veya bezle surtunmede uygulama yapilmadan onceki gibi kolayca cizik olusuyor deli oluyorum sanki korumuyor gibi geliyor. bir kat daha atmak kilcal ciziklere karsi biraz olsun direnc gosterir diye dusunuyorum.siyah arac diyemi boyle anlamadim

Tozlu yüzeye elle veya bezle sürtüldügü zaman çiziliyor toz toprak çizigine dayanacak ürün yok diye biliyorum. Glass coat kaplamada katmanlar olarak uygulama yapmak çizilme riskini aza indiriyor. 6-9 kat uygulama yapılan ürünler var sizin uygulamış oldugunuz ürün üst katmanları kabul ediyormu onada bakmak gerek.

Yeni Üye
    Adınız:
    Ender
    Nereden:
    Afyon 03
    Araç Markası:
    seat leon mk3 fr
    Beğen
    13
    Tozlu yüzeye elle veya bezle sürtüldügü zaman çiziliyor toz toprak çizigine dayanacak ürün yok diye biliyorum. Glass coat kaplamada katmanlar olarak uygulama yapmak çizilme riskini aza indiriyor. 6-9 kat uygulama yapılan ürünler var sizin uygulamış oldugunuz ürün üst katmanları kabul ediyormu onada bakmak gerek.

Tesekkur ederim bilgiler icin

12. enderguven Bu Konu İçin Beğen Edenler Listesi

dragstar (21-03-2016)

serkankucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Takıntılı Detaycı
    Adınız:
    Serkan
    Nereden:
    Ankara 06
    Araç Markası:
    Subaru
    Beğen
    83
    34 Konusuna 74 Beğeni Almış
    Alıntı baris_alkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok abi ben her zaman benzinlikte yıkayarak kendim ölçtüm 9 ay. Hatta 9. ayda yeni yeni bitmeye başlıyordu su iticiliği. Kağıtta yazan: su iticiliği bitse bile koruma devam eder yazıyordu
    2 sefer ZR53 uygulamış biri ve senin gibi sürekli arabamı kendim yıkayarak gözlemlediğim şey, ZR53 aracın üzerinde homojen davranmıyor, balık sırtı gibi pul pul çözülüyor 6-7 ay sonra arabayı yıkarken değişik bir görüntü oluyor su iticiliğinde
    Koruması ve su iticiliği bölgesel devam etse de bu görüntü benim hoşuma gitmiyordu açıkçası...

Senin gözlemlerinde ürünün 8-9 ay sonraki etkisi nasıldı?

Acemi Yıkamacı
    Adınız:
    Barış
    Nereden:
    Kayseri 38
    Araç Markası:
    Renault Megane 3
    Beğen
    15
    Alıntı serkankucuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 sefer ZR53 uygulamış biri ve senin gibi sürekli arabamı kendim yıkayarak gözlemlediğim şey, ZR53 aracın üzerinde homojen davranmıyor, balık sırtı gibi pul pul çözülüyor 6-7 ay sonra arabayı yıkarken değişik bir görüntü oluyor su iticiliğinde
    Koruması ve su iticiliği bölgesel devam etse de bu görüntü benim hoşuma gitmiyordu açıkçası...

Senin gözlemlerinde ürünün 8-9 ay sonraki etkisi nasıldı?
    ZR53 ün ilk serisi nano boya koruma olarak 2. Serisi de seramik kaplama olarak sunuldu. İki ürünü de uyguladım. İlk boya koruma olan üründe böyle bir şeye rastlamadım ama seramik kaplama olan üründe rastladım oda şöyle oldu servise bırakmıştım aracı orda zımpara gibi fırçayla yıkadıklarını gördüm ama yetişemedim adama yanına gittiğimde çoğuna sürmüştü. Bu fırçanın izlerinden dolayı oluşan bir pullu bi görüntü vardı. Sonrasında o bölgelere kalan üründen tekrar uyguladım ve sorun kalmadı. O pul görüntünün sebebi yıkama yaparken çizilmesi. Yün eldivenle yıkarım ben, o olaydan sonra öyle bir şey oluşmadı. Normal şekilde su iticiliği devam ediyor ama 9-10 ay sonra araç üzerinde kalan su tanecikleri git gide büyümeye başlıyor bir yerde eski haline dönüyor denebilir. Ondan sonra makinayla tekrar pasta atınca tamamen kalkıyor zaten. Yalnız 2. Seri olan seramik kaplama ürünü gerçek bir kaplama. Kimin yaptığını tam hatırlamıyorum ama kalınlığı ölçen bir arkadaş vardı, tek kat uygulamada 1 mikron farkediyor.

serkankucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Takıntılı Detaycı
    Adınız:
    Serkan
    Nereden:
    Ankara 06
    Araç Markası:
    Subaru
    Beğen
    83
    34 Konusuna 74 Beğeni Almış
    Alıntı baris_alkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ZR53 ün ilk serisi nano boya koruma olarak 2. Serisi de seramik kaplama olarak sunuldu. İki ürünü de uyguladım. İlk boya koruma olan üründe böyle bir şeye rastlamadım ama seramik kaplama olan üründe rastladım oda şöyle oldu servise bırakmıştım aracı orda zımpara gibi fırçayla yıkadıklarını gördüm ama yetişemedim adama yanına gittiğimde çoğuna sürmüştü. Bu fırçanın izlerinden dolayı oluşan bir pullu bi görüntü vardı. Sonrasında o bölgelere kalan üründen tekrar uyguladım ve sorun kalmadı. O pul görüntünün sebebi yıkama yaparken çizilmesi. Yün eldivenle yıkarım ben, o olaydan sonra öyle bir şey oluşmadı. Normal şekilde su iticiliği devam ediyor ama 9-10 ay sonra araç üzerinde kalan su tanecikleri git gide büyümeye başlıyor bir yerde eski haline dönüyor denebilir. Ondan sonra makinayla tekrar pasta atınca tamamen kalkıyor zaten. Yalnız 2. Seri olan seramik kaplama ürünü gerçek bir kaplama. Kimin yaptığını tam hatırlamıyorum ama kalınlığı ölçen bir arkadaş vardı, tek kat uygulamada 1 mikron farkediyor.
    Ben 2 seferde de ilk üründen uyguladım, hiçbir zaman da benden başkası yıkamadı, Adam's kuzu yünü ve Sonax turuncu şampuanla yıkayıp Uberle kuruladım hatta üzerine WetCoat veya WashCoat uygulardım desteklemesi için. yeni nesil ürünü hiç uygulayan da olmadı etrafımda etkisini merak ediyorum açıkçası.

Yeni Üye
    Adınız:
    Cenk
    Nereden:
    Balıkesir 10
    Araç Markası:
    Fiat
    Beğen
    1
    Alıntı Tuncay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Video için teşekkürler.

Koruma süresi olarak şuan kullandığım üründen daha kısa bir süre vaat ettiği için ZR53'ü pas geçmiştim.

Amma ve lakin aklımda olan bir ürün. Bir gün mutlaka yollarımız kesişecek, onu da biliyorum.

ZR53 üzerine, Wet Coat + Cure devamlı kullanılırsa nirvanaya ulaştınız demektir.
    Nirvana ya tam olarak ulaşamasamda , köşesinden çok döndüm. Şaka bir yana zr53 ün üzerine wet coat u çok uyguladım ve sonuçlar kelimenin tam karşılığı harika oluyor. Periyodik zaman dilimlerinde her kullanıcıya tavsiye ederim. Zr53 ün süresine ciddi takviye yapıyor.

17. ok471,2 Kullanıcı Bu Konu İçin Beğeniyor..

bugrahongul (10-05-2017),Tuncay (10-05-2017)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)