Para, ikramiye ve diğer ödüller için slot makinelerine erişim ancak kayıt olduktan sonra açılır. Oyuncular bir akıllı telefon veya tablet aracılığıyla bir hesap oluşturabilirler. Bir profili kaydetmek için oyuncunun resmi pin up casino indir web sitesine gitmesi veya Pin Up çalışma aynasını kullanması gerekir. Ardından, ana sayfanın üst kısmındaki «Kayıt Ol" düğmesini bulup istenen verileri doldurmalısınız.

Ziyaretçinin, kullanıcı sözleşmesinin şartlarını incelemeyi ve tam olarak kabul etmeyi unutmaması önemlidir. Kural öğelerinin daha fazla açıklamasına veya hesap oluşturma ayrıntılarına (yeniden doğrulama kodu, talimatlar ve diğer hususların gönderilmesi) ihtiyaç duyan katılımcılara her zaman 7/24 teknik destek hizmeti yardımcı olacaktır.

Kayıt yaptırılan kullanıcıların 18 yaşına ulaşması gerekir (bu nokta ülkeye göre değişebilir ve 21 yaşında olabilir). Üye anketi doldurduktan sonra hesapta oturum açması gerekir.

Bunu yapmak için kaynağın resmi web sitesine gitmeniz ve ana sayfanın üst kısmındaki «Oturum Aç» düğmesine tıklamanız gerekir. Platformdaki yetkilendirme, profili doldurmanıza ve herhangi bir modda oynamaya başlamanıza izin verir.